غیر فعال کردن باز شدن فایل PDF در مرورگرهای فایرفاکس و کروم

ویژه غیر فعال کردن باز شدن فایل PDF در مرورگرهای فایرفاکس و کروم

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

با یکی دیگر از مطالب آموزشی سایت با عنوان غیر فعال کردن باز شدن فایل PDF در مرورگرهای فایرفاکس و کروم در خدمت شما هستم . امروز به دنبال افزونه ای بودم که با استفاده از آن بتوانم باز شدن فایل PDF در یک تب جدید در مرورگر موزیلا را غیر فعال کنم که به وب سایت iceni.com بر خوردم . این وب سایت به صورت کامل و بدون افزونه روش انجام اینکار را توضیح داده است .
دلیل غیر فعال کردن PDF Viewer هم بر می گردد به دیر لود شدن محتوایی که دارای صفحات زیاد می باشد و باید چند دقیقه صبر کرده تا به طور کامل فایل لود شود که در بیشتر مواقع هم مرورگر کرش می کند . 


1. موزیلا را باز کنید . یک تب جدید باز کنید و در قسمت آدرس بار about:config را بنویسد و دکمه اینتر را بزنید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید بلافاصله بعد از وارد کردن دستور پیام هشداری نمایش داده میشود که شما را از تبعات ایجاد تغییرات در تنظیمات حرفه ای فایرفاکس آگاه میکند. آن را تایید کنید به صفحه تنظیمات حرفه ای فایرفاکس وارد شوید.

1 یک تکنیک ساده برای افزایش سرعت فایرفاکس

اکنون صفحه تنظیمات فایرفاکس برای شما باز می شود در قسمت جستجو آن pdfjs.disabled را تایپ کرده و پس از دیدنpdfjs.disabled  حالت Value را به ‘True’ تغییر دهید. برای باز گرداندن به حالت قبلی کافیست همان گزینه را به False تبدیل کنید.

غیر فعال کردن باز شدن فایل PDF در مرورگرهای فایرفاکس و کروم

2 غیر فعال کردن باز شدن فایل PDF در مرورگرهای فایرفاکس و کروم

برای غیر فعال کردن این ویژگی در مرورگر کروم ، یک تب جدید باز کنید و در قسمت آدرس یا URL لینک Chrome://plugins/ را جای گذاری کنید و آن را باز کنید. اینجا، صفحه تنظیمات پلاگین ها در کروم است. اکنون لیست تمامی پلاگین ها برای شما نمایان می شود. به دنبال ‘Chrome PDF Viewer’ بگردید و پس از یافتن آن روی ‘Disable’ کلیک کنید تا این ویژگی غیرفعال شود

آخرین بروز رسانیچهارشنبه, 04 شهریور 1394 14:03

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا