روش استفاده از emoji (شکلک) در موتور جستجو بینگ

ویژه روش استفاده از emoji (شکلک) در موتور جستجو بینگ

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

یکی دیگر از کارهای خلاقانه مایکروسافت استفاده از emoji در جستجوی موتور بینگ می باشد . شاید این سوال برای شما مطرح شود که اصلا emoji چیست و چه کاربردی دارد ؟اسمایلی‌ها یا همان شکلک‌های ساده‌ای که برای نشان دادن احساسات استفاده می‌شود، از زمان یاهو‌مسنجر تاکنون همیشه کاربردهای زیادی داشته‌ و با توجه به نحوه انتقال تصویری پیام، کمک زیادی در بیان احساسات به کاربران کرده‌ است.این شکلک‌ها که امروزه با نام emoji شناخته می‌شود، گسترش بیشتری یافته‌ و علاوه بر چند پیام احساسی مانند خوشحالی، ناراحتی و تعجب، پیام‌ها و شکلک‌های بیشمار دیگری را نیز در خود جای داده‌ است. استفاده بسیار زیاد از این زبان تصویری و همچنین محبوبیت آنها در سرویس‌های اطلاع‌رسان و شبکه‌های اجتماعی باعث شده موتور جستجوی بینگ مایکروسافت در یک اقدام عجیب قابلیت جستجوی این شکلک‌ها را اضافه کند. روش انجام اینکار در ادامه توضیح داده می شود .

1. موتور جستجو Bing را باز کرده و در کادر آن emoji را تایپ کنید .از نتایج نمایش داده شده یکی را به دلخواه انتخاب کنید . مثلا این وب سایت http://getemoji.com/

1 روش استفاده از emoji شکلک در موتور جستجو بینگ

2. وقتی وارد وب سایت مورد نظر می شوید انواع و اقسام شکلک ها را مشاهده می کنید . یک را Select کرده و یک مرحله به عقب بر گردید . سپس شکلک را در موتور جستجو کپی کرده و به همراه یک متن جستجوی خودتان را با دقت بالاتری انجام بدهید . بینگ معنی شکلک را به علاوه کلمه ای که جستجو کرده اید را بررسی و نتیجه را به شما نمایش میدهد . نتیجه را مشاهده کنید .

2 روش استفاده از emoji شکلک در موتور جستجو بینگ

3 روش استفاده از emoji شکلک در موتور جستجو بینگ

 

آخرین بروز رسانیچهارشنبه, 04 شهریور 1394 14:02

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا